מעבדות איזוטסט – מובילים בנייה בת קיימאמשאביו של כדור הארץ, מרחב המחייה הבלעדי והנדיר שלנו, מתדלדלים בקצב ההולך וגובר באורח מבהיל.

Pixabay

מומחים רבים חוששים כי בקצב הייצור ואופי התנהלות התעשייה הנוכחי של האנושות, סביבתנו לא תוכל עוד בסופו של דבר לאפשר חיים. לכן, מפתחים אנשי חזון רבים פתרונות בני קיימא ויעילים אנרגטית בכל תחומי התעשייה. תחום הבנייה, אינו יוצא מן הכלל. אנו עדים בשנים האחרונות לפתרונות מתקדמים, יעילים ומרהיבים ביופיים לפיתוח מיזמי בנייה אחראיים סביבתית ובני קיימא. מתוך תחושת שליחות ואחריות, הפשלנו שרוולים גם אנו, צוות המומחים שלך במעבדות איזוטסט, והתגייסנו למשימה לתמוך ולהוביל בנייה בת קיימא בישראל.

הפרויקט שלך דורש "תו ירוק"? מעבדות איזוטסט לשירותך

רשויות מקומיות רבות בישראל, מתוכן כמה מהערים הגדולות והמפותחות שבה, מתנות אישורי מיזמי בנייה בהשגת תו תקן בניין ירוק תקן 5281). על מנת לעמוד בסטנדרטים לקבלת תו זה, על הפרויקט להיות מלווה מתחילתו באיש מקצוע מטעם מכון בדיקה שהוסמך לכך. המומחה שלך לבניה ירוקה יבצע בקרה על תהליך העבודה ויבחן את חומרי הגלם בהם נעשה שימוש. גורם מקצועי זה יספק בסופו של דבר את הערכתו האם המיזם שלך עומד בדרישות לקבלת תו ירוק ויאפשר לבניין שלך לזכות למעמד "בנייה ירוקה".

ארבעה עשורים של ניסיון

מעבדות איזוטסט הוסמכו לתקן ISO 17025 מטעם הרשות להסמכת מעבדות. העבודה האמינה והמקצועית זיכתה אותנו בסופו של דבר באישור משרד הכלכלה לבצע ביקורות ולבחון את עמידת המיזם שלך בתנאי בנייה ירוקה.

צוות חטיבת ה בניה הירוקה שלנו מכיל אנשי מקצוע מיומנים אשר עברו הכשרה קפדנית על ידי המועצה הישראלית לבניה ירוקה והוסמכו מטעם המשרד להגנת הסביבה. אנשי המקצוע שלנו צברו בחלוף השנים ידע נרחב ורב ערך בתחום הבניה הירוקה ויסייעו לך במתן ביקורת, אך לא פחות חשוב מכך, בייעוד פתרונות יעילים וחכמים יותר על מנת לעמוד בתקני הבניה הירוקה.

להצטרפות למהפכה הירוקה

אנו מזמינים אותך להשתתף במגמה החשובה והמהפכנית המתרחשת בעולם הבניה הישראלי ולייעד לפרויקטים שלך את אנשי המקצוע המובילים בתחום. לפרטים נוספים, אנו זמינים לפנייתך בכל עת.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה