חברת סופרקום - מדוע יישלחו אסירים רבים מהכלא למעצר בית?האם סופרקום (Supercom) מצאה פתרון לבעיית הצפיפות בכלא? בתי הכלא בארץ ובעולם מפוצצים באסירים "קלים", אסירים הניתנים לפיקוח אל מחוץ לכלא ובאמצעי טכנולוגיה מתקדמים.

כיצד חברת הטכנולוגיה הותיקה, חברת סופרקום בע"מ, יכולה לאפשר לכל מדינה להחזיק בבתי הכלא רק אסירים קשים ובינוניים? באמצעות האזיק האלקטרוני אשר מאפשר פתרון טכנולוגי מהפכני לבעיית הצפיפות בבתי הכלא וכבר היום חוסך למדינות רבות כספים ומשאבים חשובים.
הצפיפות בבתי הכלא בישראל מובילה לשחרור המוני ומוקדם מהצפוי
אתגר ההתמודדות עם הצפיפות בבתי הכלא, גם בישראל, כמו במדינות רבות בעולם, אינו פשוט. בהתאם להערכות השונות שירות בתי הסוהר מתמודד עם כליאה של כ- 15,000 אסירים. מדינת ישראל מוגבלת במשאבים ובתי הכלא בישראל מלאים עד אפס מקום. בשנת 2018 מדינת ישראל נאלצה לשחרר כ- 1000 אסירים שאינם ביטחוניים ושריצו רק כמחצית מתקופת המאסר שנגזרה עליהם בפועל. עקב הצפיפות בבתי הכלא ומחשש להידבקות המונית, מגפת הקורונה הובילה את משרד לביטחון פנים לאשר שחרור מוקדם של מאות אסירים נוספים טרם ריצוי תקופת מאסרם.
כדי לפתור את בעיית הצפיפות בבתי הכלא על כל מדינה להתמקד באסירים המוגדרים "קלים", אסירים שבפיקוח ובקרה נכונים יכולים לשהות במעצר בית וכאלו שאינם עברו עבירות חמורות ומהווים סכנה משמעותית לציבור.

חברת סופרקום בע"מ מציגה אזיק אלקטרוני חכם (יח"צ)


כדי לאפשר מיצוי מלא שלא העונש שנפסק על כל עבירה ולחסוך למדינות רבות בעולם עשרות ומאות מיליוני שקלים בשנה, חברת סופרקום בע"מ, חברה טכנולוגית המומחית בזיהוי, מעקב ובקרה - מספקת פתרון טכנולוגי מתקדם באמצעות אזיק אלקטרוני חכם (PureTag) ותחנת בסיס (PureCom) המאפשרים בקרה מתקדמת מרחוק.
חברת סופרקום בע"מ מציגה פתרון יעיל וחכם - אזיק אלקטרוני מתקדם לאכיפת מעצרי בית
כדי לחיות את העידן הטכנולוגי חייבים להתקדם צעד אחד נוסף ולחשוב מחוץ לקופסה, לשם כך חברת סופרקום פיתחה אזיק אלקטרוני חכם המאפשר מעקב בדיוק גבוה אחר כל אסיר במעצר ביתי . האזיק האלקטרוני של סופרקום דק וקל משקל, לא ירד מהאסיר הביתי לכל משך היום באמצעות אטימות למים ואבק, היפולארגני וקל ונוח לשימוש. 

מעבר למעצר ביתי אינו "פרס" כלל וכל רשות בית סוהר בעולם תוכל להגדיר את המגבלות והאיסורים שלה, ובאמצעות האזיק האלקטרוני ותחנת הבסיס של חברת סופרקום בע"מ, ניתן יהיה לייעל את הכליאה ולחסוך תקציבים רבים.

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה