צילום: ארכיון המשטרה

הבוקר תקף תושב אשדוד (30) באכזריות שוטרת בתחנת המשטרה באשדוד, נשך את האצבע שלה עד שזו נתלשה ממקומה. השוטרת פונתה במצב בינוני לבית החולים להמשך טיפול.

בדיון שהתקיים הצהריים בבית משפט השלום באשדוד, התברר כי מאמש החל החשוד בהתנהגות לא ברורה. כפי שעולה מהארכת המעצר אותה הגישה המשטרה, החשוד ניגש אתמול למורה נהיגה והחל לשאול אותו כמה עולה שיעור, לאחר מכן מנסה החשוד לנשק את תלמידת הנהיגה וכאשר זו מסרבת הוא נשכב מתחת לגלגלי הרכב.

עוד עולה מהדיון כי שוטרים שמוזעקים למקום נאלצים להשתמש בכוח לאחר שהחשוד "ננעל" על אחד השוטרים כמו אחיזת קוף, מפילו ארצה ומנסה לנשק אותו. השוטרים נאלצים להשתמש בכוח על מנת לשחרר את נעילת החשוד על השוטר, כאשר בשלב זה היה חשש לחיי השוטר. החשוד מפונה לאסותא לאחר שנפגע באירוע והיה מעולף. בבוקר מגיעים לבית החולים שוטרים ומבקשים לעצור אותו לחקירה בתחנת המשטרה. השוטרים כובלים את החשוד בידיו וברגליו וכאשר הם מגיעים לחצר תחנת המשטרה מבקש החשוד לשחרר ממנו את האזיקים.

כאשר החשוד רואה שלא משחררים אותו מהאזיקים הוא מתחיל להשתולל בניידת. מספר שוטרים מנסים להשתלט עליו, ביניהם שוטרת שאוחזת את החשוד בשרשרת בין האזיקים בידיו. החשוד, כך על פי הדיון בהארכת מעצרו, נושך וננעל עם שיניו על האצבע של השוטרת ולא מרפה עד שזו נתלשת ממקומה.

בדיון טען סניגורו של החשוד כי מרשו טוען לאלימות שהופעלה נגד מרשו. במשטרה מציינים כי טענותיו ייבדקו על ידי המחלקה לחקירות שוטרים, וכי מדובר באירוע אלימות קשה עם תוצאות קשות. עוד מציינים במשטרה כי האירוע כולו, ככול הנראה, מתועד במצלמות הגוף של השוטרים וכן במצלמות של תחנת המשטרה.

השופטת טלמור פרס מבית משפט השלום באשדוד מורה על הארכת מעצרו של החשוד עד 8.9.19.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: info@isnet.co.il