בהמשך לאירוע החמור שאירע במוצאי שבת באשדוד ויכול היה להסתיים באסון כבד - במהלכו צעיר ושמו אריאל, תלמיד ישיבה בן 19 מאשדוד, קפץ על אוטובוס קו 350 של חברת אפיקים לבני ברק תוך שהנהג פצח בנסיעה ללא משים.

אריאל מספר על הרגע המותח:

"חיכיתי בתחנה בשעה 21:30 בערב ואף אוטובוס שעבר בתחנה, בין עם מלא ובין אם לא, לא טרח לעצור עבור הנוסעים. הנהג הגיע לתחנה ופשוט החליט שהוא לא מעוניין לפתוח את הדלת, אף על פי שנוסעים מתוך האוטובוס ציינו שיש עוד מקום".

ניסיתי לדבר איתו, הסברתי לו שאני ממהר מאוד. אני בחור ישיבה ואני לומד כאן בפנימייה, אבל הוא לא רצה לפתוח. הוא פתח את הדלת לרגע כאילו נותן לנו לעלות ובעניין של שניות התחיל להתקדם בנסיעה.

לא יכולתי לתת לו לנסוע. הייתי בקדמת האוטובוס וקפצתי מיד על השמשה תוך שנאחזתי במגבים והוא מצדו התחיל לנסוע. גם בתחנה הבאה על שדרות בני ברית הוא לא עצר כשאני תלוי באוויר, רק בצומת הבא לאחר מכן מרחק עשרות מטרים. הנוסעים עמדו לידו, הסתכלו, אבל אף אחד לא הפציר בו לעצור.

היו לי דמעות בעיניים צרחתי לו "תעצור! תעצור!" והוא לא עצר. הוא לחץ על הבלמים ומהעוצמה עפתי אחורה עם התיק שהיה עליי. ראיתי אפילו חיוך קטן בעיניים שלו. יכולתי למות שם, הידיים שלי התחילו להזיע וכמעט החלקתי. זה היה נס, הייתי בטוח שאני רואה את המוות. היו לי דמעות בעיניים, הוא פשוט לא נתן לי לרדת. רעדתי מפחד".

בחברת אפיקים מסרו בתגובה לאירוע הקשה:

"רואים בחומרה את המקרה, בטיחות הנוסעים מעל הכול. הנהג הושעה וזומן לשימוע לפני פיטורים. לצערנו זו אינה הפעם הראשונה בה מופגנת אלימות כלפי נהגים בקו זה, אולם אין בכך להצדיק את התנהגותו של הנהג במקרה זה".

מהמשטרה נמסר כי נהג האוטובוס טרם נחקר, וכי הוא צפוי להיחקר בהמשך השבוע.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: info@isnet.co.il