יחיאל לסרי ושרון מרק

עוד בוועידה - פתרונות לעסקים לשימוש בכלים חדשים של מכירות ברשת האינטרנט, על מנת להגדיל את המכירות ורווחיהם והכנתם לעולם החדש שרק מתפתח ועוד ימשיך להתפתח. 

הועידה מתחילה הבוקר 09:30  במשכן לאמנויות הבמה באשדוד, כאשר מי שנבחר להנחות את האירוע הוא אביב פרנקל, כתב הטכנולוגיה של חדשות 10 לשעבר.

בין הדוברים בוועידה: העתידן, פרופסור פסינג, היזם רמי לוי, מאיה רויזמן מנהלת תחום המשלוחים בחברתGett, בשמת שדה סמנכ"ל שיווק ומכירות בדואר ישראל, שרית בק ברקאי מנכ"לPayBox  ועופר ירום, מנכ"ל עזריאלי. קום.

אליהם יצטרפו מנהלים ויזמים הפועלים בתחומי העברת תשלומים ושילוח, שיציגו היבטים שונים הנוגעים למכירות דרך האינטרנט, יתרונות, חסרונות ומגמות עתידיות.

ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, אמר שהמכירות ברשת הן כלי חסר תקדים בעוצמתו שיכול להפוך עסק מקומי קטן לבינלאומי.

עם זאת, יש לדעת איך לעשות זאת בצורה נכונה ואפקטיבית, ולהיערך מראש בכל ההיבטים של התשתית הדיגיטלית - שיווק, שינוע לבית הלקוח וטיפול בתלונות, ככל שישנן. את כל זאת אנו מציגים בוועידה בתקווה שזה יהיה צעד ראשון לעסקים רבים באשדוד לבצע את הפריצה קדימה למכירות באינטרנט.

סגנית ראש העיר והממונה על קידום עסקים ותעשייה, שרון מרק, מסרה: "אנו שמחים להשיק תכנית חדשה שתוביל את אשדוד ללב השיח החדשני – טכנולוגי של ישראל והעולם.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: info@isnet.co.il