צילום: נהוראי גמליאל

המפגשים התקיימו במתנ"ס 'חרצית', ברובע ח' ובהם השתתפו עשרות הורים. במהלך הסדנה -  ד"ר שושנה היילה העבירה הרצאות מרתקות בנושא אורח חיים בריא ופעיל, הסתגלות לחיים חדשים, מניעת התנהגות סיכון ומניעת שימוש באלכוהול וסמים.

ביום רביעי האחרון התקיים כנס סיום הסדנה וחולקו תעודות, מר אליהו גבייה, רכז הרשות העירונית ליוצאי אתיופיה הנחה את הערב וציין, "יש חשיבות רבה לאורח חיים בריא, גם גוף בריא בנפש בריאה.

כשאנחנו מדברים על הבריאות חשוב לבדוק לא רק את המאכלים שנכנסים לגוף שלנו, אלא, גם את הסביבה והחברה שלנו- כל אלו יחד מהווים סביבה בריאה".

את סיום הסדנה כיבדו בנוכחותם הגב' פנינה פרלמוטר - מנהלת מתנ"ס חרצית, מר רותם מגידי - מנהל תכנית 'מוגנות חברתית' ברשות, עו"ד אייצ'לותם מסלה והפעיל החברתי -מר אבי יצחק.

כיאה לסדנת בריאות, את השולחנות עיטרו מאכלים בריאים, פירות וירקות חתוכים ומסודרים בצבעים ומשקאות בריאים.

בנוסף, נערך טקס הדבו (לחם אתיופי) המסורתי והבונה (טקס הקפה האתיופי), שהכינו משתתפי הסדנה. את הערב ליוו להקת הרשות העירונית בהדרכת קנובש מלסה, שהופיעו בלבוש מסורתי ואותנטי.

בתמונה: מר אליהו גבייה, רכז  יוצאי אתיופיה ברשות, ד"ר שושנה היילה - מרצת הסדנה ומסיימי סדנת 'מדברים בריאות'

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: info@isnet.co.il