צילום: המוסד לביטוח לאומיביום שני, 9.9.19, ט' באלול,  המרכז למשפחה החרדית מעיריית אשדוד ,והמוסד לביטוח לאומי קיימו כנס מיצוי זכויות. הכנס התקיים באולם במתנ"ס ט' באשדוד, ונכחו בו כ 120 נשים ואנשי מקצוע. כיבד את הכנס בברכתו הרב ויארניק נפתלי, הרב שמעון אלתר, מנהלת סניף אשדוד גברת בלהה כץ ומנהלת אגף השיקום כרמל סטינגר.

כחלק מהנגישות לשירות, תמלול הכנס הוקרן על מסך למען נשים חרשות וכבדות שמיעה.

צילום: המוסד לביטוח לאומי

הקהל הורכב מנשים עם מוגבלות, ולאימהות לילדים עם מוגבלות, ותכליתו היא להנגיש מידע על הזכויות במוסד לביטוח לאומי. הכנס כלל דוכני מידע של עמותות וארגונים שונים, הרצאות של המוסד לביטוח לאומי ומופע שירה חווייתי לקהל עם הזמרת והיוצרת מירי ישראלי.

הנשים התוודעו לאפשרויות השונות כדוגמת שיקום מקצועי לאנשים עם מוגבלות, קצבת ילד נכה, תהליכי הגשת תביעה לביטוח לאומי, נגישות לשירות וכדומה.

בתום ההרצאות קהל המשתתפות הצטרף לשירה וריקודים באולם, והאווירה הייתה תוססת ומלאת שמחה. חשיבות הכנס היא בשיתוף הפעולה בין הגופים בקהילה וביצירת הקשר עם המגזר החרדי בעיר אשדוד.

צילום: המוסד לביטוח לאומי

רבקה, משתתפת בכנס, אמרה בסוף האירוע: " תודה על ערב מוצלח ומרגש. לנו כציבור חרדי אין מאיפה לקבל את המידע שקיבלנו וכיום אני יודעת שיש לי למי לפנות".

צילום: המוסד לביטוח לאומי

צילום: המוסד לביטוח לאומי

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: info@isnet.co.il