כנס חינוך באשדוד

עיריית אשדוד בהובלת חברת המועצה סטלה ויינשטיין, יקיימו  בשבוע הבא כנס מיוחד לצוותים החינוכיים הפועלים במסגרות מעונות יום ומשפחתונים הפרטיים לגילאי לידה עד שלוש. על הפרק הנושאים המהותיים כמו חוק המצלמות ותו איכות לגן.

הכנס יתקיים ביום רביעי הבא (7/8) בשעה 19:30 במרכז להורות משמעותית ברובע י"ב בעיר.

במהלך הכנס ידונו נושאים רבים שקשורים למערכת החינוך ובעיקר מעונות היום וגני הילדים.

חוק המעונות, חוק המצלמות- נציג את הוראות החוקים כלשונם, המשמעויות שלהם, כיצד אשדוד הולכת מחד לעזור למסגרות ביישום החוקים ומאידך לוודא ולפקח שאכן כל המסגרות הפרטיות בעיר עומדות בהם.

תו איכות עירוני - אשדוד טף: את החלק הזה תציג חברת המועצה בעצמה. מה הקריטריונים לקבלת מסגרות פרטיות ל'אשדוד טף'.

מה התנאים שאנחנו דורשים מחד ומה ההטבות שאנו מציאים לאלו שעומדים בקריטריונים ומצטרפים לתו האיכות העירוני. בהזדמנות זו עיריית אשדוד תציג גם את האתר העירוני לגיל הרך 'אשדוד טף' שיכיל מידע להורים, לצוותים המטפלים ועוד.

הסבר על הליך רישוי לשימוש חורג – עיריית אשדוד: עיריית אשדוד יוצאות במהלכים חסרי תקדים להקלה ולהוזלה משמעותית של תהליך אישור השימוש החורג עבור מסגרות פרטיות, על מנת לעודד כמה שיותר מסגרות לבצע הסדרה של פעילותם.

קשרי אמון פדגוגי – מפגש עם הצוותים החינוכיים: מנהל החינוך יציג את מערך ההשתלמויות וקשרי העבודה הפדגוגיים שניצור עבור מסגרות פרטיות שיצטרפו ל'אשדוד טף'.

הכנס יהיה ברוח של שיתוף פעולה והכנסת המסגרות הפרטיות להיות תחת משפחת החינוך לגיל הרך באשדוד. כך שגם המסגרות הפרטיות וגם ההורים ידעו שלגיל הרך יש היום בית אחד באשדוד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: info@isnet.co.il